Wspomnienia z wakacji

Wspomnienia z wakacji

Witaj Polska Szkoło!

W minioną sobotę razem z dziećmi przywitaliśmy nowy rok w Polskiej Szkole! W obu grupach wspominaliśmy wakacje i rozmawialiśmy o pamiątkach z wycieczek. Pojawiły się zdjęcia z gór, muszelki, pamiątki z nad morza Bałtyckiego oraz mnóstwo wspomnień z wakacji w Polsce.

Dzieci w młodszej grupie stworzyły samolot, który leciał właśnie do Polski! Używaliśmy palców i balonów do namalowania krajobrazu wakacyjnego. Pojawiły się na nim góry, morze, jeziora, plaże, piękne duże słońce i  domek babci i dziadka na wsi, a wszystko to sprawiło duuuużo radości.

Tradycyjnym zakończeniem zajęć było wspólne czytanie opowiadania dla dzieci.

                     

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*