Wizyta Mikołaja z pomocnikiem!

Wizyta Mikołaja z pomocnikiem!

Grudniowe zajęcia w polskiej szkole były baardzo świąteczne.

Dzieci w młodszej grupie na zajęciach rozmawiały o polskich tradycjach Bożonarodzeniowych tj. dzielenie się opłatkiem, sianko pod obrusem, strojenie choinki, picie barszczu, obdarowywanie się prezentami…

Dzieci definitywnie uwielbiają święta, jednak częściej obchodzą je jednak tu w Holandii. Rozmawialiśmy więc również o różnicach w świętach spędzanych w Holandii i tych spędzanych w Polsce. Rozmawialiśmy również o tym co chcielibyśmy dostać od Mikołaja. A z racji tego, że cały rok dzieci były baardzo grzeczne, to jesteśmy pewni, że Mikołaj spełni życzenia dzieci i przyniesie im w prezencie dokładnie to o czym marzą.

W ciągu całego dnia towarzyszyło dzieciom wiele zabaw. Pod koniec zajęć starsza grupa odwiedziła młodszą i dzieci nawzajem wymieniły się prezentami! Następnie obie grupy połączyły swoje siły i stworzyły najdłuższe łańcuchy na choinkę! Współpraca była znakomita!

Podsumowaniem dnia była wizyta MIKOŁAJA i jego pomocnika, w dodatki z prezentem dla każdego dziecka!
Radość dzieci była nie do opisania.

 

                   

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*