Walentynki i miłość oraz zwierzaki i ich super moce!

Walentynki i miłość oraz zwierzaki i ich super moce!

Luty to zdecydowanie miesiąc zakochanych. W związku z tym w starszej grupie dzieci poruszyły temat słynnych Walentynek. Rozmawiały na temat Miłości, a nawet tworzyły “różowe okulary”.

Dzieci w młodszej grupie rozmawiały na temat zwierzątek domowych i ich super mocy! Okazało się, że wiele dzieci posiada lub posiadało jakieś zwierzątko, a każde z nich było wyjątkowe i bardzo mądre. Dowiedzieliśmy się, że psy mają świetny węch, pamięć i pomagają ludziom w wielu sytuacjach. Ptaki za to są lekkie, mają świetny wzrok i potrafią latać! Zainspirowało to dzieci do stworzenia własnych kolorowych skrzydeł, dzięki czemu choć przez chwile mogły poczuć się jak ptaszki.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*