Święta tuż, tuż…

Święta tuż, tuż…

Ostatnie zajęcia przed przerwą świąteczną dzieci spędziły głownie na zabawie i ozdabianiu pierniczków!

Całe spotkanie miało mocno świąteczny klimat. W tle grały kolędy, a młodsze dzieci rozmawiały o prezentach na święta. Jak się okazało, w niektórych domach prezent już czeka pod choinką! Opowiadaliśmy o świątecznych tradycjach. Niektóre z nich odkrywaliśmy po złożeniu rozsypanych puzzli. Tradycyjnie zajęcia zakończyły się czytaniem polskiej książeczki pt.” Megabombkowy hotel gwiazdkowy”, która sprawiła dzieciom wiele śmiechu. 🙂

W starszej grupie również nie zabrakło wymiany doświadczeń o tradycjach świąt Bożego Narodzenia. .Dzieci opowiadały jakie zwyczaje i tradycyjne potrawy występują w ich domach. Dodatkowo dzieci słuchały opowieść wigilijną, tworzyły choinkę i ozdabiały pierniczki

           .    

 

 

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*