Boże Narodzenie 2019

Boże Narodzenie 2019

W tym roku wyjątkowo hucznie (i na raty😊) świętowaliśmy tradycje związane z polskim Bożym Narodzeniem. Było spotkanie wigilijne – świetna okazja do niespiesznej rozmowy po polsku o tradycjach, o rodzinie, o naszych dzieciach, o naszej szkole… Były prezenty, chociaż niestety Mikołaj bardzo się spieszył i tylko je zostawił, czym rozczarował niektórych najmłodszych. Zdecydowanie za rok poprosimy go o chwilę rozmowy z dziećmi. W tym roku musiały wystarczyć specjalne listy od Mikołaja do dzieci.
Było wspólne pieczenie pierniczków, ozdabianie ich (choć pewnie większość posypek, lukrów i innych akcesoriów lądowało w małych brzuszkach, efekt pracy dzieci był naprawdę imponujący (do podziwiania poniżej😊). Były mniej lub bardziej tradycyjne ozdoby choinkowe i dekoracje świąteczne (również do podziwiania i inspiracji na zdjęciach😊)

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*