Bo rodzina jest ważna!

Bo rodzina jest ważna!

W starszej grupie rozmawialiśmy o dniu mamy, pracowaliśmy z czytanką, która nauczyła nas, że najlepsze prezenty to te zrobione samodzielnie. Rozwiązywaliśmy ćwiczenia sprawdzające rozumienie tekstu czytanego, pracowaliśmy z krzyżówką, oraz graliśmy w gry edukacyjne rozwijające język polski. Tworzyliśmy piękne prezenty dla mam.

Młodsza grupa rozmawiała o rodzinie. Dzieci opowiadały o swoim rodzeństwie i o tym co lubią razem robić. Chwaliliśmy się obowiązkami domowymi oraz ulubionymi zajęciami z rodzicami. Okazało się, że dzieci bardzo chętnie chodzą na basen i grają w piłkę! Znaleźliśmy również czas na jogę, która okazała się wyzwaniem ale też bardzo zabawnym elementem dnia.

 

                          

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*